İşyeri Açma Ritüelleri Nedir?

Parayı çeken ritüeldir. Yıllardır birçok toplum tarafından uygulanmış inan ile birleştirilerek uygulan bir ritüeldir. Ritüellerin toplumlara eskiden beri kalmış olmalarının nedeni saygı duyulan yaptırım gücünü alışkanlıklar, davranışlar ve töre olarak bilinir.

Yeni bir iş için yapabilecek basit ama kolay zihinsel bir ritüeldir. Diyelim ki yeni bir iş kurmak, iş bulmak ya da var olan bir işi için ek olarak farklı bir işte çalışmak istenmesi için 3 seçenekten birinin seçilmesi ile yapılan uygulamalar gerçekleştirilir. Bu üç seçenek;

  • Kendi işinin sahibi olmak
  • Mevcut olan bir işte çalışmak
  • Çalışan bir kimseleri yöneten kişi olmak

İşyeri Açma Ritüelleri Nasıl Yapılır?

Hangi seçeneği seçerseniz frekansınız ona göre bir enerji sağlayacaktır. Kara verdiğiniz iş ile ilgili olarak bir hayal düşünün ve canlandırın. Örneğin; hayalinizde kurduğunuz bir ofisin, fabrikanın sahibi olmak gibi bir hayaliniz var. Ofisin içinde koltuklar, duvardaki resimler ve tablolar, masalar, sandalyeler, dosyalar, telefon gibi türlü türlü öğeleri hayalinizde yerleştirin. Hayalinizde gerçekten varmışçasına hayal edin. Hayal gücünüzü kullanırken mümkün olan varlığını bildiğiniz tüm duygularınız ile düşünün.

Aşırı hayalci olabilirsiniz kendiniz sıkmayın bu kadarı zaten olmaz demeden hayalinizi sınırsızca görerek, dışardan gelen sesleri duyarak, eşyalarınıza dokunarak, yaşayın. Hiçbir zaman sınırlamayın.  Şimdiden varmışçasına zaten olmuş gibi düşünün ve frekansa yavaş yavaş adapte olarak sinyaller göndermeniz gerçekleşecektir.

Ritüel Sırasında Gerekli Olanlar Nelerdir?

  • İnanın

İnanmadığınız bir şeyi yaşayamazsınız. Haylini kurduğunuz işe yani hayalinize inanın.

  • Sabredin

Sabırlı olun ve bekleyin. Çünkü sabırsızlık kaybetmenin bir göstergesidir. Bir frekansın oluşması uzun zamanlar alabilir.

  • Arzulayın

Arzunuz, isteğiniz her ne ise ve ne kadar büyükse hedefiniz size daha çabuk yetişir. Eğer kendinizi sıkamadan mevcut olan işte çalışan olarak hayaliniz varsa o işin detaylarını etraflıca öğrenin, o insanların frekansını iyi tanımlayın. Çalışmayı hayal ettiğiniz yerde çalışmak frekansınız düzenleyecektir. Sık sık orada çalışan insanlar ile görüşün. Aynı frekansta oldunuz o iş de size koşar adımlarda gelecektir.

İnanmak, sabır ve arzu ile bir iş yeri açma ritüeli gerçekleştirin. İnanın ve sabredin.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM