Bereket Ritüeli Nedir?

Kişinin hayatında daha çok istediği veya elinde var olan değerli veya değerli gördüğü maddi ve manevi olarak istek olarak her şeyin olması için yapılan ritüeldir.

 Bereket Ritüelleri Nelerdir?

  • 19 Başak Bereket Ritüeli

Bereketin sembolü olan kurumuş 19 başağın bir araya gelmesi için ip ile bağlamalısınız. Bağlanılan ipin ucundan keserek cüzdanınıza koyun. Başakları 7 gece ev ya da ofisteki bereket köşenize asın ya da bir köşeye koyun. 8. Gün sabahı bu başakları şanı, ünü ,malı, bereketi bol olan kişilere dağıtın.

  • Kristal Bereket Suyu

Yeni alınan akik veya beyaz kuvars kristalinizi bir gece boyunca toprakta bekletin. Daha sonra ertesi gün avucunuza alarak bereket, iş, ev ,kariyer ile ilgili her ne isteniliyor ise dilenmelidir. Bun istekler taşları kodlanarak gerekli imgeleme gerçekleştirilir. Olumların ardından gece yastık altın da bu taşlar ile birlikte uyuyun.

  • Bereket Kesesi

Kristal kaseye çörek otu, yeşim taşını, akik taşını, pirinci ekleyin ve üzerine defni defne yaprakları ile sarın veya üzerine serpin. Güç için bir tutam karabiber biraz da oluşma enerjisi katmak için karanfil koyun. Mor ince bir ipe bu uygulamadan ne diliyor iseniz düşünüp düşünüp sonsuzluğu anlatan sekiz adet düğüm atın. İp de muhakkak kesenin içinde kalacak. Son olarak ise tarçın çubuğu ekleyin. Bu uygulamanın tam yanında saksıda bir çiçek alınıp koyulmalıdır. İpin ucu ise çok minik kesilip çiçeğin toprağına gömülmelidir. Çiçeğin solmaması için dikkatli özen gösterilmesi gerekir.

  • Bereket Yastığı

Yeni aldığınız yastığın içine defne yaprağı, kurumuş gül yaprağı, kişniş tohumu ve demir parayı bir kumaşın içine koyun. Bu kapalı olan kumaşı da yastığın içine doğru yerleştirin. Bu yastık  ile en az 21 gün boyunca uyuyun. Rüyada gelen mesajları muhakkak günlüğünüze not edin.  Dilekler gerçekleşince keseyi toprağa gömün.

  • Bolluk Karışımı

Adaçayı yaprağını, ıhlamur yaprağını, demir para , kehribar taşı ve karafil parçalarını altın rengindeki ipek bir keseye koyun. Kesenin ağzı açılınca niyet edin ve pencere veya balkona koyun . Dışarda olan bereketi içeri sokar.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP İLETİŞİM